Lista aktualności Lista aktualności

XIII Turniej Leśników w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Łodzi

W dniu 09.02.2018 r. w Opocznie  odbył się XIII Turniej Leśników w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Łodzi zorganizowany przez Nadleśnictwo Opoczno, SITLiD – Odział w Łodzi oraz Koło SITLiD przy N. Opoczno. 

Turniej połączony był ze szkoleniem dot. aspektów technicznych w zakresie usuwania skutków huraganowych wiatrów na przykładzie Nadleśnictwa Opoczno.

W turnieju uczestniczyło 8 drużyn z 10 nadleśnictw. 

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Nadleśnictwa Spała. II miejsce po niezwykle widowiskowym finale przypadło drużynie z Nadleśnictwa Płock. III miejsce wywalczyła drużyna łączona z Nadleśnictw Łąck i Gostynin.

Nagrodę Fairplay ufundowaną przez Organizację Zakładową NSZZ Solidarność Pracowników Leśnictwa przy RDLP w Łodzi otrzymali zawodnicy z N. Przedbórz.

Najlepszym zawodnikiem został Rafał Piaskowski, natomiast tytuł najlepszej zawodniczki przypadł ex aequo Paniom Oldze Jasion i Annie Mosakowskiej.

Nagrodę najbardziej doświadczonego zawodnika, którą ufundował ZLP RP  otrzymał Stefan Skolasiński.

W trakcie rozgrywek panowała wspaniała  sportowa atmosfera zarówno na boisku jak i wśród kibiców. W przyszłym roku gospodarzem turnieju będzie Nadleśnictwo Płock.  

Na zakończenie wszyscy uczestnicy wzięli udział w poczęstunku przygotowanym przez tegorocznego gospodarza turnieju.